MEGANE

MEGANE

Tutkularına uyan!

MEGANE

Tutkularına uyan!

MEGANE

Tutkularına uyan!

Yoğun tutkular

Şık formu, özgün çizgileriyle Yeni Renault MEGANE. Güçlü tarzını yansıtan dışa dönük tasarımıyla seçimini tutkudan yana kullananlar için tasarlandı. Yeni Renault MEGANE gerçek tutkuyu tatmanız için sizi direksiyonuna davet ediyor. Adrenalinizin yükselmesine izin verin, tutkularınıza uyanın.

Teknolojik tutkular

Kokpitte yerinizi alın, tutkularınıza uyanın. Yeni Renault MEGANE’da size sıra dışı bir pilotaj deneyimi sunmak için her şey ayarlandı. 8,7“ büyük dikey dokunmatik ekran, R-LINK 2, Head-up Display, Multi-Sense…Yoğun tutkularınız için!

Gelişmiş performans tutkusu

Sürüş keyfi, artık daha da tutkulu. Yeni Renault MEGANE’ın motorunu daha da geliştirmek için, yarışlarda edinilen know-how’dan yararlanıldı.

Dış Tasarım

Güçlü omuzlar, sert çizgiler, etkileyici ön panjur ve ayırt edici kendine has EDGE dizayn LED farlar… Yeni Renault MEGANE’ın dinamik tasarımı içinizde güçlü duygular uyandıracak.

Full LED Pure Vision farlarla daha uzağı görürsünüz

Geceleri bile optimum görüş alanından faydalanın. Full LED teknolojisinin ürettiği beyaz ışık, neredeyse güneş ışığı gibidir ve standart halojen lambalara göre %20 daha güçlü ışık verir.

İç Tasarım

Kusursuz işçilik

Yolcu bölümündeki krom kaplamanın ne kadar şık ve kaliteli olduğuna bakın. Baktığınız her yerde kaliteyi göreceksiniz.

Yüksek teknolojili sürücü bölmesi

Yeni Renault MEGANE’ın sezgisel gösterge paneli ve geniş orta konsolu teknolojileriyle sizi her yönden kuşatır. Akıcı torpido tasarımının ve R-LINK 2 multimedya sisteminin 8,7″ dokunmatik ekranının tadını çıkarın.

Genişliği yolcularınızı çok mutlu edecek

Yeni Renault MEGANE’ın arka koltuğundaki yolcular, konforlu diz mesafesi ve geniş dirsek dayanağından faydalanır. Onların konforuna özen gösterirken 434 litre hacimli mükemmel bir bagaj tasarlamaktan da geri kalmadık.

Performans

Yeni Renault MEGANE motor üretimindeki uzmanlığımızın tümünü ve en iyi Renault teknolojilerini sunar. Benzinli ve dizel motor seçeneklerinden tercih yapabilirsiniz ve çift kavramalı EDC otomatik vites kutusunun keyfini yaşayabilirsiniz.

EDC otomatik vites kutusunu tercih edin

Özel teknolojileri çift kavramalı EDC otomatik vites kutusunun konforunu mekanik vites kutularının tepkiselliği ve ekonomikliğiyle bir araya getirir. Seçilen motora bağlı olarak altı veya yedi vitesli versiyonlarıyla esneklik, dinamik performans ve düşük yakıt tüketimi sunar. Daha ne isteyebilirsiniz?

Yeni Renault MEGANE’la bir tur atmaya var mısınız?

*Gösterilen Renault MEGANE modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.