Yeni KOLEOS

Yeni KOLEOS

Hayatı peşine tak!

Yeni KOLEOS

Hayatı peşine tak!

Yeni KOLEOS

Güçlü ve atletik bir tarz

Gözalıcı tasarım

Zarif görünümü ve kaslı detayları ile Yeni Renault KOLEOS son derece karizmatik bir SUV. Çarpıcı tasarımıyla Pure Vision full LED aydınlatma imzası hemen dikkat çekiyor. Bırakın hayat sizin peşinizden gelsin.

Her koşulda konfor

Sadece önde gidenler hayatı peşine takabilir. Yeni Renault KOLEOS’un tasarımı ve malzemelerinin seçimi tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak. mutluluğa davettir.

Yeni Renault KOLEOS teknolojisi

R-LINK 2 dokunmatik ekran, eller serbest açılır bagaj, gelişmiş sürüş destek sistemleri… Otomobil kullanmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

Dış Tasarım

Güçlü tasarımıyla dikkat çekme sanatı

Atletik yapı, tasarımı güçlendiren krom detaylar, geniş koltuklar, kaliteli malzeme, Pure Vision Full LED aydınlatma imzası… Yeni Renault KOLEOS tüm dikkatleri üzerinizde topluyor.

Çarpıcı ön tasarım

C şeklinde Pure Vision Full LED aydınlatma

19 inç jantlar

İç Tasarım

Geniş iç hacim

Yeni Renault KOLEOS’un geniş iç hacmi tamamen sizin ve yolcuların konforu için tasarlandı. Isıtmalı, havalandırmalı ve masaj yapabilen ön koltuklarla konforlu yolculukların tadını çıkarın. Arka koltuklar için bardak tutucuları, çeşitli saklama alanları ile her yolculukta konfor.

EASY BREAK sistemi

EASY BREAK sistemi yardımıyla tek bir hareketle modüler yükleme alanını kendi ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilirsiniz. Arka koltukları öne doğru katlayarak düz bir yükleme zemini elde edebilirsiniz. Alçak yükleme eşiği ağır nesneleri yerleştirmenizi de kolaylaştırıyor.

R-LINK 2 Multimedya sistemi

Yeni Renault KOLEOS’un tüm özelliklerini kontrol etmek için R-LINK 2 yeterli. Basit arayüzü, geniş 8,7 inç dokunmatik ekranı ile aracın fonksiyonlarını, multimedya, telefon ve sürüş yardım sistemlerini kontrol etmenizi sağlar.

Performans

Sürüş ve teknolojinin keyfini çıkartın

Yeni Renault KOLEOS’un yüksek performanslı motorları ile yeni heyecanlar yaşayın. Güvenilir ve tasarruflu bu motorlar mühendislerimiz tarafından geliştirilen en son teknolojilerle donatılmıştır.

X-TRONIC otomatik vites kutusu

Renault KOLEOS’un yeni otomatik X-TRONIC vites kutusuyla bir araya getirilen Dizel motorları ile 175 beygire kadar güç üretebilmektedir. Yumuşak ve tepkili bu motor olağanüstü sürüş keyfi sunar.

ALL MODE 4x4-i

Yeni Renault KOLEOS’un dört çeker versiyonlarının tamamında yeni ALL MODE 4×4-i teknolojisi bulunmaktadır. Sürüş modunuzu seçin: AUTO, LOCK veya 2WD’yi seçin ve her türlü arazide çekişe tam hakim olun.

Yeni Renault KOLEOS ile bir tur atmaya var mısınız?

*Gösterilen Yeni Renault KOLEOS modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.